Witaj!

Jesteśmy Sylwia i Mateusz Kot - razem fotografujemy!

Kim jesteśmy?

Mieszkamy w malowniczym Krakowie. Fotografia jest naszą pasją, która pochłania nas do reszty. Nie reżyserujemy zdarzeń - obserwujemy je! Obiektywem pokazujemy emocje, zatrzymujemy czas by wydobyć aromat chwili..

Jak fotografujemy?

Fotografia uwiecznia chwile, łapie emocje, wyraża uczucia, spełnia marzenia. Nie boimy się wyzwań. Każda sesja jest dla nas nowym odkryciem, do którego podchodzimy w wysublimowany i indywidualny sposób. Stawiamy na naturalność, inspirujemy się życiem. Każda fotografia posiada duszę. Chcemy abyście patrząc na zdjęcia mogli ją dostrzec.

Przejdź do bloga

15 maja 2018
Sesja narzeczeńska sympatycznej pary - Dominiki i Szymona.   Zapraszamy do oglądania!
09 maja 2018
Sesja narzeczeńska Patrycji i Mikołaja w parku w Mogilanach. To miło spędzony czas z sympatyczną parą zakochanych.   PS: Udało nam się uciec przed deszczem :P   Zapraszamy do oglądania!
05 maja 2018
Ślub Ani i Macieja odbył się w Dworku Białoprądnickim, samo wesele natomiast w bardzo klimatycznej ceglanej restauracji pod Urzędem Stanu Cywilnego. Pogoda wymarzona, ciepło i słonecznie - idealnie :) Ania
26 kwietnia 2018
Skawiński Park to piękne miejsce, o czym mieli okazję się przekonać narzeczeni - Marta i Tomek. To uśmiechnięci i wyluzowani ludzie, dzięki czemu świetnie się ich fotografowało :)   Zapraszamy do
21 kwietnia 2018
Niedzielne słoneczne popołudnie to idealny czas na spacer po Zakrzówku. Wraz z Ania i Łukaszem wybraliśmy się więc na sesję narzeczeńską. Przesympatyczna para, której dobry humor nie opuszczał ani na
18 kwietnia 2018
Bernadeta i Bartłomiej wybrali Katowice jako miejsce na swoją sesję narzeczeńską. Spotkaliśmy się pod katowickim Spodkiem. Tuż za nim, przy budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia jest niesamowity park .

NOWOŚCI NA BLOGU

historie pełne uczuć..

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Cena usługi (zdjęcia ślubne, narzeczeńskie) zależy przede wszystkim od miejsca i daty wydarzenia. Dlatego aby ją ustalić potrzebujemy kilka danych z poniższego formularza. Odpisujemy najczęściej do kilku godzin, często po kilku minutach!

Zadzwoń, jeśli teraz chcesz poznać cenę i dostępność terminu +48 508 343 143

Fotografia  Ślubna Sylwia i Mateusz Kot | Fotomagiczni.pl

Telefon: +48 508 343 143

e-mail: fotomagiczni@gmail.com

 

© 2017